ZONSES müzik yarışması 2020 başlıyor

Zonguldak Belediyesinin bu yıl ilk kez düzenleyeceği liseler arası müzik yarışması heyecanı başlıyor

ZONSES  müzik yarışması 2020 başlıyor
16 Şubat 2020 Pazar 18:18

Zonguldak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonu ile gençleri kültür-sanat faaliyetlerine yönlendirmek ve yeteneklerini sergilemelerine fırsat tanımak amacıyla ilk kez düzenlenecek olan ZONSES Liseler arası müzik yarışması; eleme ve final olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek olup, elemeleri kazananlar finalde yarışma hakkını elde edecek.

SON BAŞVURU 17 NİSAN 2020

Yarışma; Zonguldak ili sınırları içindeki tüm lise ve dengi okullarına açıktır. Yarışma finali; 16 Mayıs  2020 tarihinde saat 16.00’da Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Sezai Karakoç Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Yarışmada derece alan 1.Okula : 4.000 TL Hediye Çeki, 2.Okula  3.000 TL Hediye Çeki, 3.Okula 2.000 TL Hediye Çeki verilecek olup; yarışma da dereceye giren okulların ilimizde düzenlenen Zonguldak Karaelmas Uluslararası Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alması sağlanacak.

Yarışmaya katılım sağlamak isteyen okullar, 17 Nisan 2020 tarihine kadar başvuru formunu doldurup yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye http://www.zonguldak.bel.tr/zonses adresinden ulaşarak katılım sağlayabilirler. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.