Vali Tutulmaz, ziyaretçilerini ağırlıyor

Zonguldak Valiliği görevine başlamasının ardından bir taraftan ili tanımak için en ücra köşelere giden Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, makamında da ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Vali Tutulmaz, ziyaretçilerini ağırlıyor
15 Eylül 2020 Salı 17:20

Zonguldak Valiliği görevine başlamasının ardından bir taraftan ili tanımak için en ücra köşelere giden Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, makamında da ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Alınan bilgiye göre, Trabzon Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Bayrak ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler, derneğin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdiler.

Vali Mustafa Tutulmaz Zonguldak Motosiklet Kulübü Derneği Başkanı Yalçın Ertürk ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti, faaliyetlerine yönelik bilgi aldı.

Zonguldak Türk Ocağı Başkanı Özcan Gedikli ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler, hayırlı olsun dediler faaliyetleri hakkında bilgi sundular.

Tüm Karadenizliler Derneği Genel Başkan Vekili ve Zonguldak temsilcisi Osman Bayraklı ile yönetim kurulu üyeleri Hakan ve Oğuz Güner Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler çalışmaları konusunda bilgi verdiler.

Zonguldak İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mecit Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler, hayırlı olsun dileklerini sundular. Sektörleri ile ilgili bilgi verdiler.

HAK-İŞ Konfederasyon Zonguldak İl Başkanı Nihat Oruç ve yönetim Kurulu üyeleri, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular.

Vali Mustafa Tutulmaz, Polis Emeklileri Derneği Başkanı Hayrettin Gezen ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Çalışmaları konusunda bilgi aldı.

Zonguldak Arı Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Canlı ile Başkan yardımcısı Muhammet Durgut, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek arıcılık faaliyetleri ile ilgili bilgi sundular.

Diyanet-Sen Şube Başkanı Halil İbrahim Kulaç ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler. Çalışmaları konusunda bilgi sundular.

En yaşlı Çanakkale Gazisi Hüseyin Kaçmaz'ın oğlu emekli öğretmen Turgut Kaçmaz, Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti. Gerçekleştirmeyi düşündüğü çalışmalarıyla ilgili bilgi sundu.

Vali Mustafa Tutulmaz Ensar Vakfı Şube Başkanı Fethi Aygün, Çaycuma Ensar Vakfı Şb. Başkanı Adem İnam, Kdz. Ereğli Ensar Vakfı Şb. Başkanı Hüseyin Özen ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti, çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Vali Mustafa Tutulmaz; Alaplı Bahçeşehir Koleji kurucusu Oğuz Karahan, Genel koordinatör Erol Gürlek ile Zonguldak Final Eğitim Kurumları yöneticisi Ahmet Özkan ve Ereğli kurucu müdürü Recep Vural'ı makamında kabul etti, çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Kdz Ereğli Su Ürünleri Koop. Bşk. Muharrem Ali Köse, Mali Müşavir Yaşar Balcı, Karaelmas Su Ürünleri Koop. Bşk. Yavuz Bultan ile Kilimli Su Ürünleri Koop.Bşk. Sami Velioğlu ve yönetim kurulu üyeleri; Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ettiler, faaliyetleri ile ilgili bilgi sundular.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.