Vali Tutulmaz, şehri tanımaya devam ediyor

Vali Tutulmaz, şehri tanımaya devam ediyor
01 Temmuz 2020 Çarşamba 13:05

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, bir taraftan ilin sorunlarını irdelemek amacıyla ilçeleri ve kurumları ziyaret ederken bir taraftan da makamına gelen ziyaretçileri kabul ediyor.

Alınan bilgiye göre, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, İl Encümen toplantısına başkanlık etti. İl Özel İdaresinin Kokaksu’daki ek binasında incelemelerde bulundu. Genel Sekreter Ahmet Güral Karayılmaz’dan bilgi aldı. Vali Tutulmaz’ın ziyaret ve incelemelerine encümen üyesi il genel meclisi üyeleriyle İl Özel İdare yöneticileri katıldı.

TUTULMAZ, TTK’YI ZİYARET ETTİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürü Kazım Eroğlu’nu ziyaret ederek TTK’nın dünü, bugünü, ileriye dönük projeleri ve ilimize sağlayacağı katkılara yönelik bilgi aldı. TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu nezdinde tüm madencilere her türlü olumsuzluk ve kazadan uzak bir çalışma hayatı diledi.

VALİ TUTULMAZ’I ZİYARET ETTİLER

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz makamında ziyaretçileri ağırladı. İlimizde solunum koruyucu maske, tıbbi eleman, medikal tekstil üretiminde bulunan MFA firma sahipleri iş insanı Fatih Furtun ve Murat Uzun Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular. Firmalarının çalışmaları hakkında bilgi sundular. Vali Tutulmaz iş insanlarına çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Vali Mustafa Tutulmaz Meteoroloji Bölge Müdürü Hayrettin Öztaş ve İl Müdürü Şükran Aydemir, Sinop Milli Parklar Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Zonguldak İl Müdürü İdris Tetik, Vali Mustafa Tutulmaz’ ı ziyaret ettiler. Hayırlı olsun dileğinde bulunarak çalışmaları hakkında bilgi sundular.

ZBEÜ Rektörü Prof Dr Mustafa Çufalı, ZBEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof Dr Şenay Özdolap, Başhekim yardımcıları Dr. Murat Songur ve Dr Burak Bahadır; Vali Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek hastane ile ilgili bilgi sundular. (Haber Merkezi)

               

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.