Vali Tutulmaz, Beycuma’da

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Cumhuriyet Başsavcısı H. Hakan Yağız ile birlikte ilimiz M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda ziyaret, inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Vali Tutulmaz, Beycuma’da
10 Mart 2021 Çarşamba 17:27

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Cumhuriyet Başsavcısı H. Hakan Yağız ile birlikte ilimiz M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda ziyaret, inceleme ve denetlemelerde bulundu. Kurum yetkililerinden bilgi alan Vali Tutulmaz tutuklu ve hükümlülerle sohbet etti, hal ve hatırlarını sordu.

Vali Tutulmaz, Cezaevi Jandarma Karakol Komutanlığını da ziyaret ederek karakol komutanından bilgi aldı, askerlerle hasbihal etti. Ziyarete Cumhuriyet Savcısı Ümit Efeoğlu, İl Jandarma Komutanı Alb. Gönen Süslü, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı da katıldı.

VALİ MUSTAFA TUTULMAZ, BEYCUMA KARAKOL KOMUTANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Vali Mustafa Tutulmaz, Beycuma Jandarma Karakol komutanlığını ziyaret etti. Karakol Komutanından beldede emniyet ve asayişe yönelik brifing aldı. Jandarma personeliyle sohbet etti. Kolaylıklar ve başarılar diledi.

BEYCUMA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, ziyaretleri kapsamında Beycuma Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Tutulmaz ve beraberindekiler Beycuma Belediye Başkanını ziyaret ederek Başkan Vural Kundakçıoğlu’ndan çalışmaları ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.