Türkmen, ZTSO’nun konuğu oldu

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası,  AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’i yönetim kurulu toplantısında ağırladı.

Türkmen, ZTSO’nun konuğu oldu
09 Eylül 2020 Çarşamba 16:51

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası,  AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen’i yönetim kurulu toplantısında ağırladı.

Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odasının olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı. Yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz olarak katıldığı toplantıda yönetim kurulu başkanı Metin Demir tarafınca oda tarafından yürütülmekte olan projelerle ilgili bilgilendirme yapıldı. Çaycuma Sera Organize Sanayi Bölgesi, Kömüre Giden Demir Yolu, Gökçebey – Devrek Organize Sanayi Bölgesi fizibilite çalışmaları ile ilgili güncel durum ve yapılması gerekenler anlatıldı. Zonguldak Limanından azami olarak yararlana bilinmesi için yapılması gerekenler, ‘’ Yatırımlarda Devlet Yardımları Hakkında Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar ‘’ ile Zonguldak, Kilimli ve Gökçebey İlçelerimizin elde ettiği yatırım avantajları konuşuldu.

Başkan Demir, “Tüm projelerimizi milletvekillerimizin bilgi ve desteği ile gerçekleştiriyoruz. Bugün yine zaman ayırarak projelerimizin son durumlarını görüşmek ve yapılacakları konuşmak üzere Sayın Milletvekilimiz odamıza geldi. Kendilerine katkıları için çok teşekkür ediyorum dedi.

Milletvekili Polat Türkmen ise Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası İlimizin gelişmesi, yeni istihdam alanları yaratılması için var gücü ile çalışıyor. Bizlere yeni yeni projelerle geliyor, bizleri motive ediyorsunuz. Bizde sizlere destek olmaktan son derece memnunuz. Bizleri daha fazla rahatsız edin. Zonguldak için yeni yeni projeler gerçekleştirelim dedi. Zonguldak İlimizin ulaşım sorununun çözülmesi ile ilgili tüm projelerin hazır olduğunu önümüzde ki süreçte 4 – 5 Yıl içerisinde ulaşım sorununun kalmayacağını ifade etti.

Günün anısına fotoğraf çekimi sonrasında Milletvekili Polat Türkmen yönetim kurulu tarafından uğurlandı. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.