“Söz konusu iddialar gerçek dışı ve hayal ürünüdür”

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünce, yerel bir gazetede çıkan haberler ile açıklama yaparak, “Söz konusu yazı içeriğinde yer alan iddialar kesinlikle gerçek dışı ve hayal ürünüdür” denildi.

“Söz konusu iddialar gerçek dışı ve hayal ürünüdür”
21 Nisan 2020 Salı 11:24

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünce,  yerel bir gazetede çıkan haberler ile açıklama yaparak, “Söz konusu yazı içeriğinde yer alan iddialar kesinlikle gerçek dışı ve hayal ürünüdür” denildi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyledir:

“Zonguldak’ta yayın yapan yerel bir gazetenin 20 Nisan 2020 tarihinde internet sitesinde yer alan Ali Rıza Tığ imzalı köşe yazısının ‘Bu rezilliğe son verilsin’ ara başlığı altında yer alan bölümde, Polisevi Misafirhanemizde kalan misafirlerimiz ve Emniyet Müdürlüğümüzü itham ve ilzam eden hayal ürünü bir takım itham ve iddialara yer verilmiştir.

Polis evinde kalan sağlık çalışanları bizim misafirlerimizdir. Polis evi yönetimimizin 25 Mart 2020 gününden bu yana hizmet verdiğimiz misafirlerimizden herhangi bir rahatsızlığımız söz konusu olmadığı gibi, misafir ettiğimiz sağlık çalışanlarının da sunulan hizmetlere dair herhangi bir memnuniyetsizliği mevzu bahis olmamıştır.

Şehrimizde dedikodu mahiyetinde dolaşan ve bazı basın yayın organlarına yansıyan bir takım iddialarla ilgili Polisevi idaremizin herhangi bir bilgisi bulunmamaktadır. Ayrıca bahse konu dedikodulara konu olan hususların Polisevimizde gerçekleşmesi mümkün değildir, asla olmamıştır.

Polisevi misafirhanesine ait hiçbir görüntü, hiçbir kimseyle paylaşılması asla söz konusu olmamıştır.

Söz konusu yazı içeriğinde yer alan iddialar kesinlikle gerçek dışı ve hayal ürünüdür. Kamuoyunun bilgilerine rica olunur” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.