Şampiyondan Başkan Gebeş'e teşekkür ziyareti

Çaydeğirmeni'li Milli Sporcu Sudenur Basancı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'e teşekkür ziyareti yaptı.

Şampiyondan Başkan Gebeş'e teşekkür ziyareti
18 Kasım 2021 Perşembe 16:13

Çaydeğirmeni'li Milli Sporcu Sudenur Basancı, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'e teşekkür ziyareti yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Karadağ Montenegro Budva Kentinde düzenlenen Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonasında Lowkick Branşında Avrupa Şampiyonu olarak göğsümüzü kabartan Milli Sporcu Sudenur Basancı, altın madalyası ve kupasıyla birlikte her zaman desteğini yanında hissettiği Belediye Başkanı Satılmış Gebeş'i makamında ziyaret etti.

Başkan Gebeş Sudenur'u makamında Çaydeğirmeni'nin Şampiyonu yazılı bir çiçekle karşılarken başarısından dolayı sporcuya 5 altın hediye etti.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Başkan Gebeş; " Milli Sporcumuz Sudenur, yoğun çalışmaları sonrası elde ettiği şampiyonluk sonrası bizi ve ülkemizi çok mutlu etti. Her zaman dediğimiz gibi sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyoruz. TOKİ ilkokulunda belediyemiz imkanları ile yaptırmış olduğumuz ve gençlerimizi salon sporlarında da yönlendirecek modern antrenman salonu projemiz ilk meyvesini Sudenur kızımızın altın madalyası ile verdi. Cemal Kocaser hocamızın emekleri ve en başta ailesinin destekleri ile de kızımız birçok sporcumuzun önünü açacak başarıya imza attı. Her zaman dediğim gibi sporun her branşında Çaydeğirmenili gençlerimizin önünü açacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sudenur kızımızı tebrik ediyor, başarılarının devamın diliyorum" dedi.

Milli sporcu Sudenur Basancı ve Antrenörü Cemal Kocaser, Başkan Gebeş'e, misafirperverliğinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederken, hatıra fotoğrafı ile ziyaret tamamlandı. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.