PTT'den müşterilerine yeni yıla özel indirim

PTT AŞ, yeni yıla özel olarak düzenlenecek kampanya ile kargo gönderimleri ve e-ticaret alışverişlerinde büyük indirim fırsatlarını müşterileriyle buluşturacak.

PTT'den müşterilerine yeni yıla özel indirim
23 Aralık 2020 Çarşamba 16:25

PTT AŞ, yeni yıla özel olarak düzenlenecek kampanya ile kargo gönderimleri ve e-ticaret alışverişlerinde büyük indirim fırsatlarını müşterileriyle buluşturacak.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), yıl boyunca olduğu gibi yeni yıl öncesinde de birbirinden avantajlı kampanyalarıyla müşterilerine fırsat sunuyor. Yılbaşına özel düzenlenen kampanya kapsamında, 25-31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki iş günlerinde bireysel müşteriler tarafından postaya verilecek yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu gönderilerine yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

 TEBRİK KARTI İLE GELENEKLER YENİDEN CANLANIYOR

PTT Tebrik kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaştırılması ve unutulmaya yüz tutmuş gelenekleri yeniden canlandırılması için yılbaşına özel tebrik kartları da hazırladı. Hazırlanan özel tasarım tebrik kartları, birbirinden güzel dileklerinizi, sevdiklerinize ulaştıracak. Kış mevsimine özel görsellerin yer aldığı tebrik kartları tüm PTT iş yerlerinden ücretsiz olarak alınabilirken, kartların posta gönderim ücreti ise müşterilerden tahsil edilecek. Türkiye'nin Milli E-Ticaret Platformu PttAVM.com'da yeni yıla sayılı günler kala müşterilerine, “Mutlu Yıllar, Mutlu Alışverişler" konseptiyle indirimli ürünler sunuyor. Elektronikten modaya, küçük ev aletlerinden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden petshop ürünlerine, mobilyadan araç aksesuarlarına kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden binlerce ürünün yer aldığı PttAVM.com, yeni yıla özel ürünlerde yüzde 25 -80 arasında değişen oranlarda indirimler yapacak.

 HAFTA BOYUNCA BENZERSİZ KAMPANYALAR

PttAVM.com, yeni yıl kampanyalarının yanı sıra haftanın belirli günlerinde de çeşitli kampanyalar düzenliyor. Salı günleri 'Her Salı Teknoloji Bayramı' sloganıyla elektrikli süpürge, bilgisayar, tablet, ütü ve televizyon gibi elektronik ürünlerde avantajlı fiyatlar sunuluyor. Çarşamba günleri ise 'Haftanın Ortası İndirim Fırsatı' mottosuyla seçili ürünlerde birbirinden farklı indirim fırsatları uygulanıyor.

MEŞELİ: PTT GÖREVLİLERİ ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ ÖZVERİYLE YAPIYOR

Hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye gayret gösteriyoruz diyen PTT Zonguldak Başmüdürü Mehmet Meşeli, “2020 yılında pandemi sürecini yaşadık halen yaşamaya da devam ediyoruz. Bu süreçte PTT olarak PTT Bank ile posta ve kargo işlemlerinde her hangi bir aksaklığa sebep olmadan üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ettik. Özellikle Nisan ve Mayıs aylarındaki sokağa çıkma kısıtlamalarında PTT görevlileri üzerine düşen görevi özveriyle yaptı. Zonguldak ilinde ayda yüzde 60 kargo kabulümüz var, başka illerden kabul edilip Zonguldak’ta gelen ortalama 60 bin civarında kargo dağıtıyoruz. Hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye gayret gösteriyoruz. Kargo yoğunluklarındaki sebep pandemi dolayısıyla müşterilerimiz ve insanlarımızın e ticarete yönelmesinden kaynaklı. Saygıdeğer Zonguldak halkına 2021 yılının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Haber: Seçkin KIRARSLAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.