Oda başkanlarından Durmuşoğlu’na ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Çaycuma’da gerçekleştirilen İYİ Parti 2.Olağan genel kurulunda yeniden başkanlık makamını kazanan Sebahattin Durmuşoğlu'na oda başkanlarından hayırlı olsun ziyaret yapıldı.

Oda başkanlarından Durmuşoğlu’na ziyaret
19 Şubat 2020 Çarşamba 14:43

Geçtiğimiz günlerde Çaycuma’da gerçekleştiren İYİ Parti 2.Olağan genel kurulunda yeniden başkanlık makamını kazanan Sebahattin Durmuşoğlu'na oda başkanlarından hayırlı olsun ziyaret yapıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Zekai Kamitoğlu, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir ile Recep Karagöz geçtiğimiz günlerde yapılan İYİ Parti 2. Olağan Genel Kurulunda delegelerin oyuyla yeniden İlçe Başkanlığını kazanan Sebahattin Durmuşoğlu'nu parti binasında ziyaret ederek başarılar temennisinde bulunuldu.

Başkan Kamitoğlu ve beraberindeki heyet 6 Haziran tarihinde düzenlenecek olan Çaycumalılar Buluşuyor programında İYİ Parti'nin projede yer alması için teklifte bulundu. Ayrıca Başkan Kamitoğlu Durmuşoğlu ve seçilen yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Kendilerini parti binasında ağırlayan İYİ Parti Çaycuma İlçe Başkanı Sebahattin Durmuşoğlu TSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir ve Recep Karagöz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Çaycuma için her projede katkı ve destek vereceklerini belirtti.HABER: Gönül Dombaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.