MFA'ya bir ödülde ZTSO'dan

Türkiye'nin 2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızı sıralamasına göre en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi sıralamasına 30. Sıradan giren MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından da ödüllendirildi.

MFA'ya bir ödülde ZTSO'dan
29 Ocak 2021 Cuma 11:44

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ)’nin katkılarıyla düzenlenen, Türkiye'nin 2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızı sıralamasına göre en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi sıralamasına 30. Sıradan giren MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından da ödüllendirildi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir beraberinde Genel Sekreter Muharrem Sarıkaya ile birlikte MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketini ziyaret ederek şirket ortakları Murat Uzun ve Fatih Furtun’u kutladı.

Demir, “MFA İş Güvenliği Medikal Tekstil İmalat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, bu başarısı ile bizleri gururlandırdı. Türkiye'nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girmek çok önemli bir başarıdır. Bu başarıyı disiplinli, vizyoner çalışmalarıyla sağladıklarının yakın tanığıyız. İlimizde üretim yapan, istihdam sağlayan ve yapmış olduğu ihracatlar la ülkemize döviz kazandıran bir firmamız MFA. Marifet iltifata tabidir. Sizleri tebrik ediyorum. Daha fazla büyümenizi, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında daha çok tanınmanızı, yatırımcıya ve müşteriye daha kolay ulaşmanızı istiyoruz.

Sizler ilimizin girişimci rol modellerisiniz. Gençlerimizin sizlerin başarı hikâyelerini duymalarını istiyoruz. Duysunlar ki, onlar da girişimci olmaya daha fazla heveslensinler, sizleri  örnek alsınlar. Bu çağda zenginleşmenin, kalkınmanın anahtarı girişimcilik. Bizim de daha fazla girişimciye ihtiyacımız var. İlimizdeki girişimci sayısı artsın ki ilimiz daha fazla kalkınsın daha fazla zenginleşsin” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.