Merkez Çarşısı yıkılacak mı?

​​​​​​​Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan beraberinde meclis üyeleri ile yıkılması gündemde bulunan Merkez Çarşısında bulunan balıkçılar ile sohbet ederek sorunlarını dinledi

Merkez Çarşısı yıkılacak mı?
03 Şubat 2021 Çarşamba 15:20

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan beraberinde meclis üyeleri ile yıkılması gündemde bulunan Merkez Çarşısında bulunan balıkçılar ile sohbet ederek sorunlarını dinledi, ardından Nizam Caddesindeki çalışmaları inceledi.

Başkan Alan, balıkçılar ile yaptığı sohbette yasal sürenin başladığını ifade ederek, (19 Şubat’ta süre sona eriyor. Bir gün sonra Merkez Çarşısı esnafları ile belediyede bir araya geleceğiz. Yapılan çalışma ile Merkez Çarşısının güvenli olması durumunda yıkılması gündemden çıkacak. Ama sıkıntılı bir süreç ile bundan sonra neler yapılması gerektiğini oturup konuşacağız” dedi.

Bazı balıkçılar da burada yıllardır esnaflık yaptıklarını binanın sıkıntılı çıkması durumunda neler yapılacağına bakacaklarını söylediler.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ardından bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Nizam Caddesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek son durum hakkında bilgi alış verişinde bulunarak buradaki esnafları dinledi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.