Meclis tek gündem maddesi ile toplandı

Zonguldak İl Genel Meclisinin Şubat ayı dördüncü birleşimi İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında yapıldı.

Meclis tek gündem maddesi ile toplandı
04 Şubat 2021 Perşembe 15:37

Zonguldak İl Genel Meclisinin Şubat ayı dördüncü birleşimi İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında yapıldı.

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli başkanlığında yapılan toplantıya il genel meclisi üyeleri ile daire müdürleri katıldı.

Açılış ve yoklamanın ardından geçen oturuma ait karar özeti okunarak kabul edildi.

Gündemin 3 maddesinde yer alan İlimiz Çaycuma İlçesi Erenköy Köyü hudutları dahilinde, kadastronun 115 ada, 39 nolu parselinde kayıtlı taşınmazda “Eko-Turizm/Kırsal Turizm Tesis Alanı” amaçlı 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı yapılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Plan ve Bütçe, Köylere Yönelik Hizmetler, Çevre ve Sağlık, Turizm, Ar-Ge, Sanayi ve Ticaret, Tarım ve Orman Komisyonlarının ortaklaşa hazırlamış oldukları 3 – 4 – 2 – 2 – 1 – 1 – 1 – 2 sayılı raporlarının görüşülerek komisyondan geldiği şekliyle kabul edildi.

Gündem dışı söz alan CHP’li il genel meclisi üyesi Burhanettin Çakır, “Yaşlı hastaları alıp tekrar eve götürme hizmetini Filyos  Belediye Başkanı Ömer Ünal, çok güzel şekilde yapıyor. Bir telefon ile işimiz görülüyor. Bölgesi dışında da hizmet veriyor. Yerel yöneticiler bu konuda çalışma yapmalılar” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli de, bu konuda Kozlu Belediyesi de güzel çalışma yapıyor diyerek, “Bu konuda gerekli çalışmayı görüşerek yapalım” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.