Kurtulmak için tuttuğu direkte akıma kapıldı

Edirne'de şiddetli su akıntısına kapılan genç, doğalgaz borusuna tutundu. O esnada henüz nereden kaynaklandığını belli olmayan şekilde elektrik akımına kapıldı. Gencin durumu ağır.

Kurtulmak için tuttuğu direkte akıma kapıldı
03 Temmuz 2021 Cumartesi 20:11

Edirne'de sel sularına kapılmamak için tutunduğu direkte elektrik akımına kapıldığı iddia edilen kişinin tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Ürkütücü o anların görüntüsü ortaya çıktı.

DEHŞET ANININ GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Edirne'de dün akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağışı sebebiyle sokaklarda su taşkınları yaşandı. Edirne'nin Nişancıpaşa Mahallesi Çokalca Camii sokak üzerinde şiddetli su akıntısına kapılan genç, doğalgaz borusuna tutundu. O esnada henüz nereden kaynaklandığını belli olmayan şekilde elektrik akımına kapıldı. Çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılan gencin tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor.

O ANLAR KAMERAYA YANSIDI

Elektrik akımına kapılan gencin, elektrik akımına kapılmadan önce sel sularının içinde yürüdüğü de çevredeki vatandaşlar tarafından cep telefonlarına kaydedildiği ortaya çıktı. Görüntülerde gencin suda yürüdüğü daha sonra baygın halde suyun içinde yattığı görülüyor.

Olayın tanıklarından Ayça Top, suyun içinde hareketsiz duran bir kişi görünce 112'yi aradığını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.