Köy Konağı temeli atıldı

Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Himmetoğlu köyü Köy Konağı temel atma töreni gerçekleştirildi.

Köy Konağı temeli atıldı
05 Ocak 2021 Salı 16:29

Zonguldak Merkez İlçeye bağlı Himmetoğlu köyü Köy Konağı temel atma töreni gerçekleştirildi.

Temel atma törenine, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz,  İl Genel Meclisi başkanı Necdet Karaveli,  İl Genel Meclisi üyeleri, Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, Karaman Belediye Başkanı Servet Üstün, Merkez ilçe köy muhtarları, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, ı ve misafirler katıldı.

Temel atma töreninde konuşan Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun " Ak Parti Hükümetlerimiz döneminde her zaman Ak Parti Belediyeciliğinin farkını nasıl gösterdiysek, köylerimizde de halkımızı hizmetlerimiz ile buluşturuyoruz. Yapılan bu yatırımında halkımıza hayırlı olmasını dilerim" dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli  de konuşmasında, “Bu süreçte halkımızı sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uyarak destek vermeye tekrar devam etmek istiyorum. Bizler her zaman köylerimizde yatırımlara devam ediyoruz. Her türlü taleplerini dinleyerek yerine getirmeye çalışıyoruz. Bugünde gerçekleşen temel atma törenimizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim” diye konuştu.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar "Bugün burada olmamıza vesile olan Merkez İlçe Başkanımız Mükerrem Ayçiçek’e teşekkür ederim. Pandemi sürecinde halk olarak şehirlerden uzaklaşıp köylerimize daha çok gitmeye başladık. Halk olarak bu süreçte daha çok dikkat ederek inşallah beraber atlatacağız bu hastalığı. Her alanda yatırımlarımız devam ediyor.  Bugünde Himmetoğlu Köyünde temel atma programındayız. Halkımıza hayırlı olsun " dedi.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu  da, "Bugün burada halkımızın hizmetine sunduğumuz diğer yatırımlar gibi sosyal tesisimizin temel atma töreninde bir aradayız. Halkımız ile bir arada olmayı hepimiz özlemiştik. Bu tür tesisler her zaman yapılır önemli olan bunlara halk olarak sahip çıkmak. Buraları aktif hale getirmek. Yapılan tesisin hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek  de, “Tüm konuklara hoş geldiniz diyorum. Pandemi sürecinden herkesin etkilendiği gibi teşkilat programları anlamında biz de etkilensek de halkımız ile yine de bir araya gelmeye çalışıyoruz. Kasım ayında Ak Parti Merkez İlçe olarak Himmetoğlu köyümüzden Sosyal Tesis ile ilgili talep gelmişti. Bizlerde İl Genel Meclis Başkanımız ve Özel İdare Genel Sekreterimize durumu ilettik. Bugün temel atma töreninde bir aradayız. Sosyal Tesisimizin Halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim" dedi.

Himmetoğlu Köy Muhtarı  da, “Sosyal Tesisin yapımına hayırlısı ile başladık. Buradaki tesisin temel atılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Düzenlenen programın ardından Karaman Çayköy Bölgesinde vatandaşlarla bir araya gelindi. Yol kenarındaki dükkanların ruhsatlandırılması ve kavşak yapımı ile ilgili taleplerini dinlediler.(Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.