Korona virüsü atlattı, soluğu kan bağışında aldı

Zonguldak’ta 5 buçuk ay önce korona virüse yakalanan ve uzun bir tedavi sonucunda korona virüsü atlatan Zonguldak Bakkallar Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, Kızılay’ın kan bağışı etkinliğine destek verdi.

Korona virüsü atlattı, soluğu kan bağışında aldı
14 Ekim 2021 Perşembe 15:27

Zonguldak Valiliği ve Türk Kızılay Zonguldak Şubesi iş birliği ile Valilik binası önünde Zonguldak’ın Kanında Hayat Var, Sensiz Olmaz Kan Dostum” adı altında kan bağışı ve kök hücre kampanyası düzenlendi.

Kampanya’ya bir destekte Zonguldak Bakkallar Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Habiboğlu’ndan geldi.

5 buçuk ay önce korona virüse yakalanan ve zorlu bir tedavi sürücünden sonra koronavirüsü atlatan Habiboğlu, soluğu kan bağışı kampanyasında aldı.

Zonguldak Bakkallar Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Habiboğlu, doktorların üstün gayreti ile bu hastalığı atlattığını ifade ederek, “5 buçuk ay önde bu korona denen illete yakalandık. Allah’a şükür hocalarımızın üstün gayreti ile bu hastalığı atlattık. Şimdi hemen kan bağışımızı yapmaya geldik. Ben bu hastalığa yakalanmadan kan bağışında bulunuyordum. Beni bu işe Kızılay Başkanımız Aydın Başkanımız alıştırdı. Benim böyle çok kan verme alışkanlığım yoktu. Sanırım bu beşinci olacak. Hayatım devam ettikçe kan vermeye devam edeceğim” dedi. (Meryem Demir)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.