Korku dolu anlar!

Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen Rus uyruklu genç bir kadın, 2. kat camından atlayarak intihara teşebbüs etti.

Korku dolu anlar!
28 Nisan 2021 Çarşamba 11:28

Rus uyruklu genç bir kadın, 2. kat camından atlayarak intihara teşebbüs etti. Korku dolu anlar kameralara yansırken, vatandaşların açtığı battaniyeye düşen kadın başından hafif şekilde yaralandı.

Edinilen bilgiye göre öğle saatlerinde psikolojik soruları olduğu öğrenilen Rus uyruklu Tatyana A, cadde üzerindeki yaşadığı 4 katlı bir binanın 2. katının penceresine çıktı. İ

ntihara teşebbüs eden kadını vatandaşlar ikna etmeye çalıştı.

Kadın vatandaşların ikna çabalarına yanıt vermeyince kendini önce aşağıya sarkıttı ardından da aşağıya bıraktı.

Yaklaşık 10 metreden vatandaşlar tarafından açılan battaniyeye düşen kadın başından hafif yaralı şekilde kurtuldu.

Yaşanan panik anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Hareketli anların ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri kadını yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye kaldırarak tedavi altına aldı. Kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

“BATTANİYE AÇTILAR, O SAYEDE KURTULDU”

Olayla ilgili konuşan bir vatandaş, “Aracımdan inince hanımefendiyi camda gördük. Hemen bağırarak ‘atlama, yapma' diye tepki gösterdik.

 Sonra arkadaşlar battaniye getirdi ve açtı. Bende komşumla binaya çıktım. Kapıyı kırmaya çalıştık, sesleri duyunca sanırım kendini atmış. Durumu iyiydi, başından hafif şekilde yaralanmış. Battaniye açtılar, o sayede kurtuldu” dedi.

Olay yerinde bir süre inceleme yapan polis çalışma başlattı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.