Kışla Ortaokulu Türkiye şampiyonasında

Zonguldak ‘ta yapılan okullar arası “Küçük Erkekler “Bocce" müsabakalarında Çaycuma’yı temsil eden Kışla Ortaokulu yaptığı müsabakaları kazanarak il ve bölge birinciliğini elde etti. Sporcular tarihi daha sonra belli olacak Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

Kışla Ortaokulu Türkiye şampiyonasında
20 Şubat 2020 Perşembe 11:09

Zonguldak ‘ta yapılan okullar arası“Küçük Erkekler “Bocce" müsabakalarında Çaycuma’yı temsil eden Kışla Ortaokulu; yaptığı müsabakaları kazanarak il ve bölge birinciliğini elde etti. Sporcular tarihi daha sonra belli olacak Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

Konu ile ilgili olarak Kışla Ortaokulu Müdürü Yücel Çelik; “Bizim için öğrenci ve okul başarısı sadece LGS de yüksek puan almanın yanında bu tür başarıları kazanmaları da önemlidir. Bizler okulumuzda öğrencilerimizin derslerini aksatmayacak tüm sportif ve kültürel faaliyetlerde yer almasını sağlayarak onları destekleyerek kişisel ve sosyal gelişmelerine de katkı sağlamaktayız. Bocce’de büyük bir başarı göstererek birinci olan Kudret Öztürk, Emir Aydemir,Burak Ünlütürk,Hasan Ece,Mevlüt Ayyıldız ile Beden Eğitimi öğretmenimiz Yıldırım Demir’i bu başarılarından dolayı kutluyorum" dedi.Haber: Gönül Dombaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.