Kilimli’de çözülemez denilen sorunlar tek tek çözülüyor

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, daha yaşanabilir bir Kilimli için çalışmalara aralıksız olarak devam ediyor.

Kilimli’de çözülemez denilen sorunlar tek tek çözülüyor
24 Eylül 2020 Perşembe 16:53

Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, daha yaşanabilir bir Kilimli için çalışmalara aralıksız olarak devam ediyor.

Kilimli’nin daha yaşanabilir bir kent olabilmesi için altyapı ve üstyapı çalışmalarına hız veren Altun, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, ilgili müdürlüklere gerekli talimatları veriyor.

Çözülemez denilen sorunları tek tek çözüyoruz diyen Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun:

ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

“Tüm hızıyla devam eden asfalt çalışmalarımızın en kısa zaman içerisinde tamamlamayı ve hemşerilerimizin mağduriyetini gidermeyi planlıyoruz. Halkımızın daha huzurlu, daha rahat imkanlarla yaşayabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Yapılan hizmetlerin halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.

KOŞAR ADIM ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Kilimlimizin kanayan yarası olan altyapı, temiz su, kanalizasyon sorunu önemli ölçüde gideriliyor. İlçemizin bu manada en az 40 yıllık sorunu giderilmiş olacaktır. Yayla Mahallemiz Yunus mevkiimize 75 tonluk su deposu alındı. 600 metre civarında eskimiş, paslanmış, sağlığa elverişsiz su boruları 150'lik polietilen su borularıyla değiştirildi. Fen İşleri Müdürlüğümüze, Su İşleri ekip arkadaşlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kilimli Belediyemizde durmak yok, her alanda koşar adım çalışmalarımıza devam ediyoruz.

ÇOCUK PARKLARIMIZI YENİLEDİK

Hedeflerimizden bir tanesi de Kilimlimizi çocuk dostu bir ilçe haline getirebilmektir. Bu doğrultuda çocuk parklarımızı yeniledik. Yeni iki tane oyun gurubunu minik Kilimlilerimizin hizmetine sunduk. 7 den 70'e tüm hemşerilerimizi ailemiz olarak görüp bu düsturla daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi. Haber: Seçkin KIRARSLAN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.