Karahan resmen başkan

Çaycuma Çocuk Belediyesi Başkanı Eymen Egehan Karahan, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın elinden mazbatasını alarak görevine başladı.

Karahan resmen başkan
22 Aralık 2021 Çarşamba 16:32

Çaycuma Çocuk Belediyesi Başkanı Eymen Egehan Karahan, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın elinden mazbatasını alarak görevine başladı.

4 Kasım 2021 tarihinde yapılan seçimle Çaycuma Belediyesi Çocuk Belediye Başkanı seçilen Eymen Egehan Karahan, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın da katıldığı bir törenle önceki dönem Çocuk Belediye Başkan Nisanur Yıldırım’dan görevi devraldı. Törene bazı çocuk belediye meclisi üyeleri ile Çaycuma Belediyesi daire amirleri de katıldı. Başkan Kantarcı’nın mazbatasını teslim ettiği Karahan herkesin başkanı olacağını söylerken, önceki dönem başkan Yıldırım ise Çaycuma gibi güzel bir kente hizmet etmenin onurunu yaşadığını ifade etti.

BİRBİRİNİZİN DENEYİMLERİN YARARLANIN TAVSİYESİNDE BULUNDU

Seçimin çocuklar için bir tür demokrasi eğitimi niteliğinde olduğunu ifade eden Başkan Kantarcı, pandemi nedeniyle çalışmaları aksayan çocuk belediyesinin yeni başkanıyla birlikte çok daha verimli çalışmalar yapacağı umudu taşıdığını söyledi. Başkan Kantarcı, yeni başkan Karahan’a eski başkanın bilgi ve deneyimlerinden yararlanması tavsiyesinde de bulundu. Tören halef selef başkanların birbirlerine çiçek sunmasıyla son buldu. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344