Jandarma aranan şahısları ve araçları denetimde yakaladı

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı kontrollerde çeşitli suçlardan aranması bulunan 21 şahıs ile 6 aracın yakalandığı bildirildi.

Jandarma aranan şahısları ve araçları denetimde yakaladı
04 Mayıs 2021 Salı 12:58

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından 3 Mayıs günü yapılan kontrollerde çeşitli suçlardan aranması bulunan 21 şahıs ile 6 aracın yakalandığı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığınca,  “Tam Kapanma Denetimleri” kapsamında, salgın tedbirlerine vatandaşların uyumunu artırmak ve alınan tedbirlerin kontrollerini sağlamak maksadıyla, devam ettirilen denetim faaliyetleri çerçevesinde, 29 Nisan 2021 günü saat 19.00 itibariyle il giriş/çıkışlarının takibi için kurulan (5) sabit yol kontrol noktası ve il sınırları içerisine kurulan (10) yol kontrol noktası olarak toplamda (15) yol kontrol noktası ile vatandaşlarımızın seyahat izin belgesi, görev belgesi ve HES kodu gibi kontrollerine başlanıldığı öğrenildi.

3 Mayıs günü yapılan kontrollerde 7 bin 925 şahıs, 6 bin 926 araç kontrol edilmiş olup, çeşitli suçlardan araması bulunan 21 şahıs ve 6 araç yakalanırken, b ununla birlikte kısıtlamaları ihlal eden  45 şahsa idari işlem uygulanması maksadıyla tutanak tanzim edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.