“Hayalin gerçeğe dönüşmesine tanıklık etmek gurur verici”

ZTSO Başkanı Metin Demir ile ÇTSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Filyos Endüstri Bölgesi A.Ş Genel Müdürü Ramazan Yücel’i ziyaret etti.

“Hayalin gerçeğe dönüşmesine tanıklık etmek gurur verici”
12 Ekim 2020 Pazartesi 15:43

ZTSO Başkanı Metin Demir ile ÇTSO Başkanı Zekai Kamitoğlu, Filyos Endüstri Bölgesi A.Ş Genel Müdürü Ramazan Yücel’i ziyaret etti.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ile Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu Filyos Vadisi Projesinin hayata geçirilmesinde etkin rol üstlenerek projenin lokomotifliğini üstlenen Tosyalı Holding Filyos Endüstri Bölgesi A.Ş’yi ziyaret ederek Genel Müdürü Ramazan Yücel ile görüştüler.

Genel Müdür Yücel ile Endüstri Bölgesi altyapı çalışmaları, Liman İnşaatı başta olmak üzere projenin genel hatları konularında görüş alışverişinde bulunarak bölge STK’larının projeye verdikleri önemi yenileyen Demir ve Kamitoğlu ayrıca Yücel’in nezdinde Tosyalı Holdingi kutlayarak şirket tarafından üstlenilen görev ve sorumluluğun Endüstri Bölgesini yoktan var edeceğini vurguladılar. Filyos Vadisi Projesinde sona gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Demir ve Kamitoğlu “Zonguldak, Bartın ve Karabük başta olmak üzere Batı Karadeniz’de sanayi kültürünü canlandıracak bölgeyi yeniden cazibe merkezine dönüştürecek bir hayalin gerçeğe dönüşmesine tanıklık etmek gurur verici” şeklinde konuştular.

Genel Müdür Yücel ise altyapı çalışmalarının hızla devam ederken tüm ülkeye Filyos vadisi Projesini dolayısıyla Zonguldak’ı anlatarak yatırımcıları Türkiye’nin yeni cazibe merkezine davet ettiklerini, tüm bakanların, Zonguldak milletvekilleri ile Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın Liman inşaatının tamamlanması endüstri bölgesinin kurulması ve projenin tüm ayaklarının tamamlanarak hayata geçirilmesi için büyük gayret sarf ettiklerini söyledi.

Ulaştırma ile Enerji Bakanlarının bölgeye yaptığı ziyaretlerde bazı eksiklikleri bizzat tespit ederek gerekli talimatları verdiklerini kaydeden Genel Müdür Yücel şirket olarak altyapı çalışmalarının ivedilikle bitirilmesine odaklandıklarını söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.