Fikr-i Asım Derneği'nin konuğu Çolakoğlu ve Alan oldu

Fikr-i Asım Fikri ve Düşünce Derneği Başkanlığı tarafından Liman arkasında kahvaltı etkinliği düzenlerken, kahvaltıya AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu ve Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Fikr-i Asım Derneği'nin konuğu Çolakoğlu ve Alan oldu
18 Ekim 2020 Pazar 17:27

Fikr-i Asım Fikri ve Düşünce Derneği tarafından Liman arkasında kahvaltı etkinliği düzenlendi.

Liman arkasında düzenlenen kahvaltı etkinliğine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Fikr-i Asım Derneği Başkanı Sinan Toprak yönetim kurulu ve üyeler katıldı.

Düzenlenen kahvaltı etkinliği ile ilgili bir açıklama yapan Fikri-Asım Derneği Başkanı Sinan Toprak, “Zonguldak Milletvekilimiz Ahmet Çolakoğlu ve Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ın katılımı ile kahvaltı etkinliğinde yönetim kurulu ve üyelerimiz ile bir araya geldik. Kendilerinden  Zonguldak’ımızın projeleri hakkında ve gelecekteki yatırımları ile ilgili  bilgileri aldık. Kendilerine derneğimizle ilgili bilgiler sunduk.

Daha sonra sohbetimize belediye başkanımız Dr.  Ömer Selim Alan iştirak etti belediye başkanımızın da  tüm Fikri Asım ailesine ve Genel başkanımıza selamları var. Kendiside Zonguldak Belediyesinin devam eden projeleri ile 2020 yılının son iki ayında  ihalesi yapılacak projeler ile ilgili katılımcılara bilgiler sundu” dedi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.