Festival havasında bir kongre olacak

Zonguldak İli Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Necati Başar, 19 Haziran cumartesi günü Site Kapalı Spor salonunda kongrelerini yapacaklarını söyledi.

Festival havasında bir kongre olacak
15 Haziran 2021 Salı 15:52

Zonguldak İli Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Necati Başar, 19 Haziran cumartesi günü Site Kapalı Spor salonunda kongrelerini yapacaklarını söyledi.

Başar açıklamasında, yapacakları  kongreye, Zonguldak protokol ile birlikte, büyük şehirlerde bulunan Zonguldak dernek ve federasyon yöneticilerinin ve hayırseverlerin de katılacağını belirterek  hayırseverlere teşekkür  belgesi takdim edeceklerini ifade etti.

Başkan Başar yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Olağan kongre kararı almıştık, pandemi nedeniyle kongreler birkaç sefer ertelendi. Ve en son karar aldık bu sefer 19 Haziran Cumartesi günü Site kapalı Spor salonunda saat 13.00  ile 17.00  arasında kongre yapacağız. Bu kongre  festival havasında olacak. Yaptığımız faaliyetler, yaptığımız hizmetler, yaptığımız yardımlar bunları anlatacağız. Bir de biz biliyorsunuz yıllardan beri Zonguldak  İli Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere burs temin ettik. Bize bu konuda destek veren Zonguldaklı hayırsever işadamlarımız Zonguldak dışından olanlar bürokratlar ve hayırseverler bunlara da teşekkür belgesi vereceğiz. Ayrıca geçen seneden bu seneye de Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere yönelik dernek olarak yardım kampanyası başlatmıştık. Bu yardım kampanyasında da bize destek veren hayırseverlere de teşekkür belgesi vereceğiz. Devletin protokolünü de oraya davet ettik.

Kongremize, Valimizi, Zonguldak milletvekillerini, belediye başkanlarımızı, üst düzey bürokratlarımızı davet edeceğiz. Büyük bir ihtimalle hepsi katılacak diye umut ediyorum. Onların katılımıyla bu insanlarımızı onurlandırmamız lazım. Çünkü bunlar her sene öğrencilere burs veriyor gıda yardımında bulunuyor. Zonguldak'ta Site  kapalı Spor salonunu tuttuk orası geniş açık alan park sorunu yok ve orada güzel bir kongre yapacağız. İnşallah Zonguldak'ımıza yakışır bir kongre olacak. Yeni bir yönetim oluşturuyoruz inşallah ve Zonguldak'ımıza güzel hizmetler yapacağız. Ben bu konuda umutluyum ve Zonguldak'ta da hayırlı olsun diyorum” (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.