EDU Projesinin ikincisi Polonya’nın Rzeszow şehrinde yapıldı

Zonguldak Valiliğinin ortak statüsü ile yer aldığı “Developing The Competences of Educators to Promote Social Entrepreneurship of Adults With Migrant Background” Edu4Sent olan projenin ikinci ulus ötesi toplantısı Polonya’nın Rzeszow şehrinde 17-20 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.

EDU Projesinin ikincisi Polonya’nın Rzeszow şehrinde yapıldı
24 Ağustos 2021 Salı 16:02

Zonguldak Valiliğinin ortak statüsü ile yer aldığı “Developing The Competences of Educators to Promote Social Entrepreneurship of Adults With Migrant Background” (Göçmen Geçmişli Yetişkinlerin Sosyal Girişimciliklerinin Desteklenmesi İçin Eğitimcilerin Yeterliliklerinin Geliştirilmesi) kısa adı Edu4Sent olan projenin ikinci ulus ötesi toplantısı Polonya’nın Rzeszow şehrinde 17-20 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleştirildi.

Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibelendirilen projenin koordinatörlüğünü İlimizden Paydaş Eğitim Kültür ve Sanat Derneği yapmakta. Polonya, İtalya ve Yunanistan temsilcilerinin de yer aldığı ikinci toplantıda Zonguldak Valiliğini Vali Yardımcısı Turgut Subaşı'nın temsil ettiği bildirildi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.