Doğal gaz patlamasının nedeni aile dramı

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bir apartmanda meydana gelen doğal gaz patlamasının nedeni bir aile dramını ortaya çıkardı.

Doğal gaz patlamasının nedeni aile dramı
28 Şubat 2021 Pazar 23:45

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde bir apartmanda meydana gelen doğal gaz patlamasının nedeni bir aile dramını ortaya çıkardı. Patlamanın, eşiyle barışmak isteyen Ömer Erdem’in doğal gaz vanaları açıp, çakmağı ateşlemesiyle meydana geldiği öğrenildi.

Yalova’nın Çınarcık ilçesinde yaşayan 33 yaşındaki Ömer Erdem, kısa bir süre önce eşi Gönül Erdem ile şiddetli geçimsizlikten dolayı evliliklerini noktaladı.

Ömer Erdem, ’pişmanım’ diyerek eşi ile barışmak için akrabalarıyla görüşmeler yaptı, ancak sonuç alamayınca ayrıldığı eşini telefonla aradı, ’Eve dönmezsen burayı havaya uçuracağım’ dedi.

Ayrıldığı eşi eve geri dönmeyince Çınarcık Harman Sokak’ta bulunan apartman dairesinde doğal gaz ocaklarını açarak beklemeye başladı, bir müddet sonra çakmağını ateşlemesiyle binanın 3. katında patlama meydana geldi.

5 katlı binanın üçüncü katında oturan Ömer Erdem, ağır yanıklarla Yalova Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk tedavisinin ardından Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırılan Erdem’in yanık ünitesindeki tedavisi sürüyor. (İHA)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.