Çorumluoğlu'ndan Ereğli Belediyesine veda ziyareti

İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu.

Çorumluoğlu'ndan Ereğli Belediyesine veda ziyareti
27 Ağustos 2021 Cuma 17:10

İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanan Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi’ne veda ziyaretinde bulundu. Belediye Başkan Vekili Emrah Karaarslan ve Başkan Yardımcıları Çorumluoğlu’nu bina kapısında karşıladılar. Karaarslan, Ereğli’ye hizmetlerinden dolayı Çorumluoğlu’na teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Çorumluoğlu’na Ereğli hatırası olarak hediyeler takdim edildi.

İzmir Vali Yardımcılığı görevine atanan Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Çorumluoğlu bu kapsamda Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti. Belediye Başkan Vekili Emrah Karaarslan ve Başkan Yardımcıları, Çorumluoğlu’nu bina dışında karşıladılar. Emrah Karaarslan, Çorumluoğlu’na, Ereğli’yle hizmetleri ve işbirliği yaklaşımı nedeniyle teşekkür etti; Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın kutlama mesajını iletti. İzmir’deki yeni görevinde başarılar dileyen Emrah Karaarslan Çorumluoğlu’na Ereğli hatırası olarak hediyeler takdim etti.

Çorumluoğlu'da Ereğli’de pek çok konuda kurumlarla işbirliği çerçevesinde önemli adımlar atıldığını belirterek, Ereğli’de bulunmaktan ve Ereğli’ye hizmet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.