Çaycuma’da adalet yok!

Zonguldak’ta yayın yapan Z Haber yönetmeni Atilla Öksüz’ün Çaycuma ilçesinde yapmış olduğu sokak röportajında, öğretmen bir kadının Çaycuma ile ilgili ne düşünüyordunuz sorusuna karşılık, “Çaycuma’da adalet yok “ cevabı akıllarda soru işareti bıraktı.

Çaycuma’da adalet yok!
08 Nisan 2021 Perşembe 15:58

Zonguldak’ta yayın yapan Z  Haber yönetmeni Atilla Öksüz’ün Çaycuma ilçesinde yapmış olduğu sokak röportajında, öğretmen bir kadının Çaycuma ile ilgili ne düşünüyordunuz sorusuna karşılık, “Çaycuma’da adalet yok “ cevabı akıllarda soru işareti bıraktı.

Çaycuma’da adalet yok mu?

Çaycuma ilçesine uzun yıllar önce öğretmen olarak atanan Yağmur öğretmen, Çaycuma ile ilgili düşüncelerini canlı yayında şu sözlerle dile getirdi:

“Çaycuma’da adalet aramayın, Çaycuma’da adalet diye bir şey yoktur. Maske çok ama adalet yok. Burada insanların birbirine saygısı da yok, hiçbir şey yok Çaycuma’da. Adaletin olmadı yerde saygıda olmaz. Hiçbir şey olmaz. Adaleti oturtmaları mantıklı olur. Çaycuma halkının da hepsinin buna ayak uyduracaklarına eminim. Çaycuma’yı böyle özet geçmek istiyorum.

Atilla Öksüz, Nedir sizi bu denli dertlendiren şey?

Görüşümü söylüyorum. Ben öğretmenim, bu girişimlerde bulundum. Çaycuma için kısa özet geçmek istedim. Ben niye dertli olayım ki. “

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.