Çay-Der'den Tıskaoğlu'na ziyaret

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ÇAY-DER) Başkanı Ramazan Taşdemir beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ZONSİAD Başkanı ve ELCAB Kablo sahibi iş insanı Necdet Tıksaoğlu’nu ziyaret etti.

Çay-Der'den Tıskaoğlu'na ziyaret
09 Nisan 2021 Cuma 11:25

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği (ÇAY-DER) Başkanı Ramazan Taşdemir beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ZONSİAD Başkanı ve ELCAB Kablo sahibi iş insanı Necdet Tıskaoğlu’nu ziyaret etti.

Alınan bilgiye göre, ÇAY-DER Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları ziyarette, Tıskaoğlu’na teşekkür ettiler.

ÇAY-DER Başkanı Ramazan Taşdemir ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, “ÇAY- DER Yönetim Kurulu olarak eve dönüş projesi kapsamında güzel bir misyon üstlenerek Çaycuma OSB’de fabrika kurup ELCAB Kablo olarak üretime başlayıp ilk etapta 200 insanımıza iş imkanı sunan ZONSİAD Başkanı ve ELCAB Kablo Sahibi İş İnsanı Necdet Tıskaoğlu’'na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Çaycuma’mıza sağlayacağı katkılar üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor ve yola çıktıkları bu zorlu mücadelede kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyarette, Taşdemir, Tıskaoğlu’na Derneğin duvar saatini takdim etti. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.