Çanakçılar Vali Tutulmaz'dan arsa istedi

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde faaliyet gösteren Çanakçılar Seramik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçı Vali Mustafa Tutulmaz’dan daha çok ihracat ve istihdam yapmak amacıyla 150 dönüm arsa istedi.

Çanakçılar Vali Tutulmaz'dan arsa istedi
11 Haziran 2021 Cuma 09:50

Zonguldak’ın Gökçebey ilçesinde faaliyet gösteren Çanakçılar Seramik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçı Vali Mustafa Tutulmaz’dan daha çok ihracat ve istihdam yapmak amacıyla 150 dönüm arsa istedi.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz Gökçebey ilçesinde muhtarlar ve işadamları ile toplantıda bir araya geldi. Toplantıda konuşan Çanakçılar Seramik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Çanakçı, “Bu dönem 250 civarında bir istihdam olacak. Pandemi döneminde Türkiye’de üretim yapan firmaların sadece Avrupa’ya ve Afrika’ya büyük bir talep var. Pandemi bittikten sonra Türkiyemizin ihracatla ile ilgili üretimin olacağını ve çok daha fazla yatırımların olacağını düşünüyorum İlçemizde organize Sanayi bölgesi yapımında üzerimize düşen ne varsa biz de yerine getiririz. Çabuk tamamlanması için. Çanakçılar Seramik olarak biz de 150 dönüm arsa istiyoruz ve bu konuda yardımcı olacağınıza inanıyoruz” (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.