Bozkurt’tan kongreye katılanlara teşekkür

AK Parti Zonguldak Ereğli'si İlçe teşkilatının hafta sonu yapılan 6. Olağan Kongresinde ilçe başkanlığına seçilen Av. Saffet  Bozkurt, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Bozkurt’tan kongreye katılanlara teşekkür
07 Eylül 2020 Pazartesi 16:24

AK Parti Zonguldak Ereğli'si İlçe teşkilatının hafta sonu yapılan 6. Olağan Kongresinde ilçe başkanlığına seçilen Av. Saffet  Bozkurt, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.

Bozkurt yazısında kongreye gelen herkese teşekkür ederken, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a da teşekkürlerini iletti.

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında “6’sını gerçekleştirdiğimiz Ak Parti Karadeniz Ereğli 6. Olağan İlçe Kongremize başta mesaj göndererek bizleri onurlandıran Dünya Mazlumlarının Umudu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kongremize teşrif eden Genel Başkan yardımcımız teşkilat başkanımız Erkan Kandemir ile Zonguldak il kordinatörümüz Kastamonu Milletvekili Metin Çelik'e, Milletvekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, önceki dönem milletvekillerimiz Fazlı Erdoğan, Hüseyin Özbakır, İl, İlçe ve belde belediye başkanlarımıza, İl, İlçe ve belde teşkilat başkanlarımıza, sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimine, diğer siyasi partilerin ilçe ve belde başkanlarına, kuruluşundan günümüze Partimizin görev yapan il, İlçe ve belde başkanlarına, İl genel ve belediye meclis üyelerimize, Delegelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, kongre salonu tahsisi ve en güzel şekilde ev sahipliği yapan Gülüç belediye Başkanımız Mustafa Gökhan Demirtaş'a, Mahalle ve Köy temsilcilerimize tüm Karadeniz Ereğli halkımıza ve basın mensuplarımıza, şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür eder saygılarımı sunuyorum. İlçemizdeki teşkilat çalışmalarında göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı benden önceki yönetime teşekkür ediyorum. Bu hizmet bayrağını daha da yükseklere çıkarmak için ekip arkadaşlarımla birlikte güzel bir çalışma içinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Karadeniz Ereğli’mizde Ak Parti Teşkilatı ve gönüldaşları siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek. Bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerde siz değerli hemşerilerimizin dualarını esirgemeyeceğiniz dileğiyle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.