Avukat Hikmet Odabaş son yolculuğuna uğurlandı

Zonguldak Barosu avukatlarından olan ve uzun süredir rahatsız olan ve hayatını kaybeden Hikmet Odabaş son yolculuğuna uğurlandı.

Avukat Hikmet Odabaş  son yolculuğuna uğurlandı
03 Ekim 2021 Pazar 16:06

Zonguldak Barosu Avukatlarından Ali Osman Odabaş’ın eşi, Ankara Barosu avukatlarından Özlem Odabaş’ın annesi Hikmet Odabaş, Uzun Mehmet Camisinde kılınan öğlen namazının ardından Çaycuma İlçesine bağlı Yolgeçen köyünde sevenleri tarafından gözyaşları içinde defnedildi.

Cenaze törenine, TBMM eski başkanı, eski bakanlardan ve önceki dönem Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan, Enerji eski bakanı Zeki Çakan, Zonguldak eski Senatörü Behiç Sonbay,Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, CHP İl Başkanı Murat Pulat, AK Parti Merkez İlçe yönetim kurulu üyesi Mehmet Uzun, İYİ Parti İl Sekreteri Ekrem Güllüdağ, DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş,CHP Kilimli İlçe Başkanı Erol Sarıal, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Çaycuma eski belediye başkanı Mithat Gülşen, Baro Başkanı Türker Kapkaç, Zonguldak eski belediye başkanı Muharrem Akdemir, CHP eski il başkanları, Ertuğrul Koltuk, Halil Furat, Hakkı Güney, Yavuz Boz, Zonguldak Köyleri Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Yaman, Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Zonguldak ili Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Necati Başar, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun, Kozlu Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz,Genel İş Sendikası Şube Başkanı Enis Dizdaroğlu, CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Zonguldak Belediye Başkan yardımcısı Ogan Köktürk, DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş, Zonguldak il ve ilçe Otobüsçüler Derneği Başkanı Adil Bahadır,bazı mahalle muhtarları ile çok sayıda vatandaş ile yakınları katıldı.Şafak Gazetesi olarak merhume Hikmet Odabaş’a Allah’tan rahmet dilerken, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.