Arı Yetiştiricileri Birliğinden ziyaret

Zonguldak Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdurrahman Canlı ve Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Okan Öztürk, Erdinç Çakır, Ahmet Özkan ile birlikte Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlıyı makamında ziyaret ettiler.

Arı Yetiştiricileri Birliğinden ziyaret
21 Ekim 2020 Çarşamba 16:54

Zonguldak Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Abdurrahman Canlı ve Birlik Yönetim Kurulu üyeleri Okan Öztürk, Erdinç Çakır, Ahmet Özkan ile birlikte Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı'yı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Odun Dışı Orman Ürünleri Şube Müdürü Hasan Yıldız da hazır bulundu.

Krd. Ereğli Orman İşletme Müdürlüğü, Suludere Orman İşletme Şefliği sorumluluk alanı içindeki Bal Ormanlarında planlanan iyileştirme çalışmaları ile arıcılığın güncel sorunları ve çözüm yolları ile tüm yörede bal üretimine katkı sağlayabilecek fikirler üzerinde istişarelerde bulunuldu. Özellikle karşılıklı düzenlenen protokol ile hayata geçirilen Arı Irkı Islah Projesi ve bu günlerde inşa edilen Suludere Bal Vadisi Projesi üzerinde duruldu.

Birlik Başkanı ziyaretinden memnun kaldığını dile getirerek Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’ya arı yetiştiricilerine verdiği destek ve bal üretimine göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkürlerini belirterek Bölge Müdürlüğünden ayrıldı. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.