Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendi

Zonguldak Çaycuma ilçesinin değerli ailelerinden Eftal - İbrahim Dursun kızı İnşaat Mühendisi Ayca Dursun ile Devrek’in sevilen ve sayılan ailelerinden Kadiriye- Zeki Kocaman oğlu ve Ankara Cumhuriyet Başsavcısı  Yüksel Kocaman, Sheraton Otel'de düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman evlendi
20 Eylül 2020 Pazar 14:31

Çaycuma’nın değerli ailelerinden Eftal - İbrahim Dursun kızı İnşaat Mühendisi Ayca Dursun ile Devrek’in sevilen ve sayılan ailelerinden Kadiriye- Zeki Kocaman oğlu ve Ankara Cumhuriyet Başsavcısı  Yüksel Kocaman, Sheraton Otel'de düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Kocaman ve Dursun'un nikâhını Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı kıydı. Çiftin nikah şahitleri Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Muharrem Akkaya, Hakimler ve Savcılar Kurulu 1. Daire Başkanı Halil Koç, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

Düğün törenine, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan olmak üzere Zonguldak’tan bir sürü davetli katıldı.

Şafak Gazetesi olarak  Ayca Dursun ile Yüksel Kocaman’a bir ömür boyu mutluluklar dilerken, her iki aileyi de ktuluyoruz. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.