AK Parti engelli çocukları sevindirdi

Zonguldak’ta Kozlu sahilinde bulunan Engelsiz Yaşam Merkezinde bulunan engelli gençler ve çocuklar için eğlence düzenlendi.

AK Parti engelli çocukları sevindirdi
25 Ağustos 2021 Çarşamba 18:47

AK Parti Zonguldak İl Başkanlığı Sosyal Politikalar İl Başkanlığı ile Zonguldak Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirdiği etkinliğe katılan engelli gençler ve çocuklar gönüllerince doyasıya eğlendiler

AK Parti il başkan vekili Ömer Gülay il başkan yardımcıları Ahmet Çalık, Mehmet Akardaş, Züleyha Yazıcı Arıman, Hicran Kuru ve Fahri Ata'nın katıldığı programda konuşan AK Parti il Sosyal Politikalar Birim Başkanı Metin Ergenç amaçlarının Zonguldak'taki engelli tüm bireylerin her zaman yanında ve onların destekçisi olduklarını göstermek istediklerini söyledi.

Etkinliğe katılan engelli gençler AK Parti il yöneticileri ile birlikte doyasıya eğlenirken yapılan etkinliklerle ve yenen yemekler ile hoşça vakit geçirdiler.

AK Parti Sosyal Politikalar Birim Başkanı Metin Ergenç etkinliğe katkı veren Gençlik Spor İl Müdürlüğü personeline, engelsiz yaşam personeli ve çocukları eğlendiren müzikleri ile coşturan müzik grubuna teşekkür etti.

Bu arada yapılan eğlencenin ardından Engelsiz Yaşam Merkezinde bulunan engelli gençler ve çocuklara çeşitli hediyeler verildi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.