Kardan adama saldırdı!

Zonguldak’ta yoğun kar yağışı altında hayat dururken, esnaflar da dükkânlarının önünü temizleme çalışmalarını eğlenceye döndürürken Vatandaşlarca beğeniyle karşılanan ve ilgi ile izlenen heykel, sabaha karşı kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından parçalandı.

Kardan adama saldırdı!
20 Ocak 2021 Çarşamba 17:36

Zonguldak’ta yoğun kar yağışı altında hayat dururken, esnaflar da dükkânlarının önünü temizleme çalışmalarını eğlenceye döndürdü.

Zonguldak şehir merkezi Ankara Köprü başı esnafları, temizleme sonrasında yol kenarında biriken karla yaratıcılıklarını konuşturan esnaflar, şehir merkezinde bulunan madenci heykeline benzeyen tünel ve kardan adam yaptılar.

Vatandaşlarca beğeniyle karşılanan ve ilgi ile izlenen heykel, sabaha karşı kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından parçalandı.

Çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameraları tarafından tespit edilen kardan adamın parçalanma anı tepki çekti.

Görüntülerde etrafını kontrol eden bir kişi eline bir sopa ile kardan adamın önce başını vurarak düşürüyor, sonra da kar yığınının üzerine çıkarak alt kısmını bedeniyle yüklenerek yıktığı görülüyor.

Bu kişinin sabahın erken saatlerinde soğuk havaya rağmen tek derdinin kardan adamı yıkmak olması da ayrıca merak uyandırdı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.