Orman  Genel Müdürlüğü  ile TTK sözleşme imzaladı

Orman Genel Müdürlüğü ile  Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü arasında Maden Direği Tahsis Fiyat Protokolü imzalandı.

Orman  Genel Müdürlüğü  ile TTK sözleşme imzaladı
16 Şubat 2020 Pazar 17:51

Maden Direği Tahsis Fiyat Protokolü için Zonguldak’ a gelen Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür ve İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın ve Pazarlama Şube Müdürü Bülent Güneş Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı’yı makamında ziyaret etti.

TTK Genel Müdürlüğü sosyal tesislerinde düzenlenen imza törenine, Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, TTK Genel Müdür Yardımcısı İsmail Güner, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın, TTK İşletmeler Daire Başkanı Tevfik Baş, Zonguldak Orman Bölge Müdürümüz Zekeriya Beyazlı, TTK Genel Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

Protokol İmza töreninin ardından Orman Genel Müdür Yardımcısı  Özgür, İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Ahmet Aydın, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı TTK ‘an ayrıldılar.

Daha sonra Orman Bölge Müdürlüğünde Zekeriya Beyazlı  tarafından Bölge Müdürlüğünde yürütülen başta İşletme Pazarlama ile ilgili ormancılık faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, ”Genel Müdürlüğüm adına başta Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı ve ekibine başarılar diliyorum ” dedi.

Maden Direği Tahsis Fiyat Protokol gereğince TTK Müesseseleri, 2020 yılında ihtiyaç duyacakları tip ve özelliklerdeki maden direğini; bu sözleşmede belirlenen şartlar dahilinde, Genel Müdürlüğe bağlı Orman İşletme Müdürlüklerinden sağlayacaklar. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.