Çaycuma'da eğitim çalışması yapan öğretmenlere ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak Mesleki Eğitim Çalışması yapan öğretmenlerimizi okullarında ziyaret ettiler.

Çaycuma'da eğitim çalışması yapan öğretmenlere ziyaret
26 Ağustos 2020 Çarşamba 21:40

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak Mesleki Eğitim Çalışması yapan öğretmenlerimizi okullarında ziyaret ettiler. Ziyaret kapsamında Mimar Sinan Ortaokulu, Çaycuma İmam Hatip Ortaokulu, Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi, TSO Fen Lisesi ve Atatürk İlkokulunda idareci ve öğretmenlerle bir araya geldiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ziyaret ettiği okullarda idareci ve öğretmenlere yaptığı konuşmada “Gerçek yuvamız olan okullarımıza yani evinize hoş geldiniz, inşallah bu birlikteliğe en kısa zamanda öğrencilerimizde katılır ve eğitim öğretim yılının sonuna kadar devam eder, 2020-2021 eğitim öğretim yılı hepimize ve ülkemize hayırlı olsun, uzaktan eğitim de biz öğretmenlerin sorumluluk alması gerektiğini, fedakarlık yaparak ve gönül vererek işimizi yaparsak öğrencilerimize katkımızın artacağını, ulaşamadığımız bir öğrencimizin dahi kalmaması gerektiğini ve bunun biz öğretmenlerin asli görevi olduğunu söyleyerek eğitim camiasına başarılar diledi”


Etiketler; #Çaycuma
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.