Şafak Gazetesi

Zonguldak’tan İmamoğlu’na destek

Zonguldak’tan İmamoğlu’na destek
262 views
10 Mayıs 2019 - 18:18

Tekrar edilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde adayları Ekrem İmamoğlu’na seçim kampanyası döneminde destek olmak isteyen Cumhuriyet Halk Partililer partilerinin başlattığı bağış kampanyasına destek verdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak İl Başkanlığı, Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) iptal ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından genel merkezlerince Ekrem İmamoğlu’nun çalışmaları için başlatılan bağış kampanyasına destek olmak üzere bir araya gelerek İş Bankasına 20 lira ve üstü miktarlarda bağış yaptılar.

Kampanyaya destek veren partililer adına konuşan CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney; “13 yaşında genç bir kardeşimizin “Ekrem abi her şey çok güzel olacak” sloganıyla bir umut aşılayan bir kardeşimizin bir söylemiyle insanların artık özgürce konuşabileceği, özgürce hareket edebileceğini 13 yaşındaki kardeşimiz göstermiştir. Biz burada demokrasiye yapılan katliamın ve Türkiye üzerinde oynanan oyunların bundan sonra bekçisi olacağız. Bundan sonra herkes özgürce konuşacak. Çocuklarımız için, vatan için bu işi başaracağız. Bunun için hep birlikte bağışlarımızı yapıyoruz” dedi. (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.