Şafak Gazetesi

Zonguldak’ın menfaatlerinde ortak hareket edeceğiz

Zonguldak’ın menfaatlerinde ortak hareket edeceğiz
20 views
13 Aralık 2017 - 18:16

AK Parti Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve yönetimi Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Çağlayan ile yönetimi beraberinde Elvanpazarcık Belediye Başkanı Hüseyin Uzun ve AK Partili bazı Zonguldak Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. Çağlayan, Akdemir’e Zonguldak için hangi projede yanında olmamızı isterseniz biz o projede yanınızda oluruz sözü verdi.

ÇAĞLAYAN: “ORTAK GAYEMİZ VE AMACIMIZ ZONGULDAK”

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Ak Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan, şunları söyledi:

“Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir’e ziyarette bulunuyoruz. Daha önce kendisi çok sağ olsun kıymetli Meclis üyeleri ve ilçe başkanı ile birlikte bize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuştu. Bundan duyduğumuz memnuniyetle arayı da fazla açmadan hemen bir iade-i ziyarette bulunmak istedik kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum. Buralar hizmetin adresidir biz de Belediye meclisinde başkanım ve belediye meclis üyelerimle birlikte 3-3,5 senedir mesai harcıyoruz, ilişkilerimiz hep düzeyli ve seviyeli olmuştur. Zonguldak’ın menfaatine ortak hareket etmiştik bundan sonra da Zonguldak’ımızın menfaatine ortak hareket edeceğimizi beyan ediyorum. Ne zaman ihtiyaçları olursa, nerede desteğe ihtiyaçları olursa bizler varız, o yüzden de kendisini hizmetin makamında kendisinin yüzüne de belirtiyoruz. Bundan sonraki bütün çalışmalarında tek Zonguldak var, ortak gayemiz ve ortak amacımız Zonguldak’ın daha iyi şartlara gelmesi ve Zonguldaklı hemşerilerimizin çok daha iyi koşullarda yaşaması, bu anlamda biz kendisine desteğe her zaman varız. Hangi projede yanında olmamızı isterse biz o projelerde yanındayız ve destekçisiyiz. Ben tekrar teşekkür ediyorum.”

AKDEMİR: “BAŞKA ZONGULDAK YOK”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti Merkez ilçe başkanı Mustafa Çağlayan ile yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına şöyle devam etti:

“Heyetinizle birlikte yaptığınız bu nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımızı da kutluyorum. Tabii ki bizler yerel yönetim olarak birlikte çalıştığımız meclis üyesi arkadaşımız içimizden çıktı, merkez ilçe başkanı oldu ben tebrik ediyorum. Gönül birliğimizi, birbirimize olan sevgi ve saygımızı hiçbir konuda kaybetmedik, kaybetmeyeceğiz. Siyasi görüş ne olursa olsun, her düşünce ne olursa olsun asla o sevgiyi, saygıyı bırakmamak gerekiyor. Bu birinci felsefemizdir. Zonguldak’ta hizmet biriminde yerel yönetim olarak Cumhuriyet Halk Partisi görevde bizler eğer kendi gruplarına iş düşüyorsa, düşecekse yanımızda olduklarını, olacaklarını ifade ediyorlar ben teşekkür ediyorum. Gerçekten bu çok önemlidir. Çünkü başka Zonguldak yok. Zonguldak hepimizin. Her birey bizim kardeşimiz, dostumuz, canımız, ciğerimiz. O anlamda hiç kimseyi ayrım gözetmeden bu gönül birlikteliğini Zonguldak var olduğu sürece de sürdürülmesi gerekir diye düşünüyorum. Bu duygularla hem kendilerini, hem de yeni seçilen arkadaşlarını tebrik eder bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” (Seçkin KIRARSLAN)

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.