Şafak Gazetesi

Zonguldak’ın lehine olan her işte başkanımızın yanında oluruz

Zonguldak’ın lehine olan her işte başkanımızın yanında oluruz
76
12 Haziran 2019 - 0:30

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Zonguldak’ın iyi yönetilmesini istediklerini bu doğrultuda Zonguldak’ın lehine yapılan her işte seçilen belediye başkanının yanında olacaklarını söyledi.

Zonguldak inşallah eski günlerine kavuşur diyen Kıransoy, “Zonguldak’ın bu kötü gidişatına umuyorum ki şehri idare edenler bir nokta koyarlar ve gidişatı iyiye doğru yönlendirirler. Böyle bir ümidimiz var” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy, konuşmasına şöyle devam etti:

“Ramazan Bayramında 10 gün tatil olması Zonguldak’ta bir hareketlilik yarattı. Gurbetteki Zonguldaklılar memleketlerine geldiler ve doğup büyüdükleri şehri görme fırsatı buldular. Tabi dışarıdan gelen hemşerilerimiz Zonguldak’ın her geçen gün geriye giden bir şehir olduğunu daha kolay tespit ettiler ve söylüyorlar. Zonguldak’ın bu kötü gidişatına umuyorum ki şehri idare edenler bir nokta koyarlar ve gidişatı iyiye doğru yönlendirirler. Böyle bir ümidimiz var ve Zonguldak inşallah eski günlerine kavuşur. Seçimlerde halkımız sandığa gitmiş tercihlerini oy vererek ortaya koymuştur. Sonuç itibariyle de merkez ilçe yönetiminde bir değişiklik olmuştur. Bu değişikliğin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz Zonguldak’ın iyi yönetilmesini isteriz. Zonguldak halkının refahının yükseltilmesinden yana tavrımızı koyarız. Bu noktada şehrin nasıl yönetileceği noktasında tespit yapmak için çok erken. Belediye Başkanı yeni seçilmiştir ve makul bir süre çalışmaları takip etmek gerekiyor. Bizde sorumlu muhalefet anlayışıyla yeni belediye başkanımızı makul bir süre takip edeceğiz ve zaman içerisinde çalışmaları değerlendireceğiz. Biz Zonguldak’ın lehine yapılan her işte seçilen belediye başkanının yanında oluruz, Zonguldak’ı geriye götürecek her şeyde de sert muhalefet yaparız.” (Seçkin KIRARSLAN)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.