Şafak Gazetesi

‘ZONGULDAK HİZMETE AÇ’

‘ZONGULDAK HİZMETE AÇ’
158 views
16 Mart 2019 - 1:10

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan belediye başkanlığı seçimleri için AK Parti’den Belediye meclis adayı olan Sinan Toprak ve Aydın Arıcı seçim gezilerine durmaksızın devam ediyor.

Toprak ve Arıcı seçim çalışmalarına genellikle Karaelmas Mahallesi ve etrafındaki sokakları hedef alırken, Karaelmas Mahallesinin tüm sokak ve caddelerini gezerek girilmedik ev sıkılmadık el bırakmıyorlar.

Karaelmas Mahallesinde diğer partilerin meclis üyesinin olmadığını da söyleyen Aydın Arıcı, vatandaşların 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimlerde desteklerini bekleyerek, “Gülsün artık Zonguldak’ın yüzü” dedi.

AK Parti’den Zonguldak Belediye meclis üyeliği için kontenjan aday olan şehrimizin sevilen ve tanınmış ve yardım sever esnaflarından Sinan Toprak da, bir taraftan Karaelmas mahallesi bir taraftan da diğer meclis adaylarının programına katılıyor.

Toprak, önceki gün akşam da Yeni Mahallede beraberinde teşkilat mensupları ile birlikte seçim çalışmalarına devam ederek, tüm evleri gezmeyi hedefledi.

AK Parti Belediye meclis adayı Sinan Toprak, “Zonguldak hizmete aç. Bizse hizmet etmeye açız. Yeni Mahalle halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hep birlikte 31 Mart 2019 tarihinde hedefe yürüyoruz” dedi. (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.