Şafak Gazetesi

YALÇINER VE EKİBİ ANKARA’YA GİDİYOR

YALÇINER VE EKİBİ ANKARA’YA GİDİYOR
5 views
08 Ağustos 2018 - 1:43

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, beraberinde yeni atanan ilçe kadın kolları, ilçe kadın kolları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Ankara’ya gidecek.

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde yaptığımız toplantıda, bazı ilçe kadın kollarına atama yapmıştık. İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin teklifleri doğrultusunda Ankara’ya bir ziyaret yapmayı düşünüyoruz” diyerek şunları söyledi:

“Perşembe günü sabah 05.00 de İlçe Kadın Kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri İl Kadın Kolları yönetimi ile birlikte Allah’ın izniyle Ankara’ya hareket edeceğiz. MHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve Ankara 2. Bölge milletvekili Nevin Taşlıçay başta olmak üzere, genel başkan yardımcılarımızı ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi sunacağız. Yaklaşık 32 kişilik bir kafile ile Ankara’ya gidiyoruz. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun ziyaretlerimizin ardından dönüşte gerekli değerlendirmeyi yapacağız” (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.