Şafak Gazetesi

Uçar, piknik yapan aileleri ziyaret etti

Uçar, piknik yapan aileleri ziyaret etti
13 views
13 Haziran 2018 - 0:13

24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için AK Parti’den 3. Sıra milletvekili adayı olan Hamdi Uçar, seçim çalışmalarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiriyor.

Uçar beraberinde Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, Kozlu Belediye meclis üyeleri ile birlikte İhsaniye’de düzenlenen iftar programının ardından Kozlu Sahili Moda Cafe yanındaki parkta piknik yapan aileleri ziyaret 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Vatandaşlar Kozlu belediye başkanı Kerim Yılmaz’a ve milletvekili adayı Hamdi Uçar’a  destek sözü verdiler. Vatandaşlar gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen azim ve öz verilerinden dolayı Başkan Yılmaz’ı ve Hamdi Uçar tebrik ettiler.

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz yaptığı açıklamada, “Ülkemiz 24 Haziran’da çok önemli bir sınav verecek. İstikrarın devam etmesi ve gelişimin sürmesi ülkemizdeki huzur ortamının devamı için Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için gecenin ilerleyen saatleri de olsa 7/24 çalışmaya devam edeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.