Şafak Gazetesi

TÜM ZONGULDAK MİTİNGİMİZE DAVETLİDİR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve MYK üyesi Murat Kotra, bir dizi ziyaretler için Zonguldak’a geldi. 

TÜM ZONGULDAK MİTİNGİMİZE DAVETLİDİR
201 views
14 Mart 2019 - 19:29

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül ve MYK üyesi Murat Kotra, partisinin İl Başkanlığını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Başkanlığına ziyarette bulunan MHP Grup Başkanvekili ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül beraberinde MYK üyesi Murat Kotra’nın il başkanlığı ziyaretinde İl Başkanı Varol Demirköse, , İl Kadın Kolları Başkanı Mevlide Yalçıner, Belediye Başkan Adayı Hamdi Ayan ve partililer hazır bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, İl Başkanlığı toplantı salonunda basın açıklamasında bulunarak; “Yarın bizim için büyük bir bayram, Genel Başkanımız güzel mesajlar verecek. Genel Başkanımıza belediyeleri hediye edeceğiz. Cuma günü gerçekleştirilecek olan ve Genel  Başkanımızın şereflendireceği mitinge herkesi davet etmek için bir araya geldik. Bütün ilçelerimizi ziyaret ederek mitingimize davet edeceğiz, herkes çalışmalarını da yapmış. 31 Mart’a kadar ortak mitinglerle birlikte çalışmalara devam edeceğiz, sahalardayız. Karış karış Anadolu’yu geziyoruz. Biz MHP olarak her şeyin farkındayız. MHP her zaman önce ülkem ve milletim anlayışıyla hareket ettiği için bu meseleyi önemli olarak görmektedir. 31 Mart’ta inşallah Türkiye’nin 2023 hedeflerine hizmet edecektir diye ümit ediyorum. Mitinge herkesi davet ediyorum” dedi.

Toplantıda, MHP Ankara Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Erkan Haberal’a CHP’nin adayı olan akrabanız Şenol Şanal’ı da destekliyor musunuz sorusunu yanıtlayarak,  “Öncelikle burada büyümüş, okumuş, ekmeğini yiyen biriyim. Daha önce 2011 seçimlerinde bana küfür edenler, şimdi de döndüler  CHP’den aday olmasından dolayı beni eleştiriyorlar. Negatif anlamda eleştiriyorlar. Şenol Şanal akrabam doğru, inkar etmiyorum. Ankara’da 3 kez aday oldum Şenol Şanal yoktu, Hamdi Ayan vardı. Ortada hiçbir şey yokken Hamdi Ayan’la oturup yola girdik. Burada temel gaye MHP’nin en güçlü adayı olmasıdır, diğerleri de korktu” diye konuştu. (Şaban YILMAZ)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.