“GELECEK YALANLA İNŞA EDİLMEZ”

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı yazılı açıklamada, “Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun Fox televizyon kanalında kendisinin istifa ettiği dönemde dönemin İstanbul İl Başkanı Selim Temurci demiş ki, ‘Bütün il başkanları istifa etmeye hazır’ beyanınız gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.

“GELECEK YALANLA İNŞA EDİLMEZ”
15 Nisan 2020 Çarşamba 14:34

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun yaptığı yazılı açıklamada, “Eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu’nun Fox televizyon kanalında kendisinin istifa ettiği dönemde  dönemin İstanbul İl Başkanı Selim Temurci demiş ki, ‘Bütün il başkanları istifa etmeye hazır’ beyanınız gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.

Tosun yaptığı açıklamada, “Mesnetsiz, iftiraya varan, zan altında bırakan, akıllara ziyan ifadeleriniz asla kabul edilemez. Gelecek yalanla inşa edilmez” diyerek şunları söyledi:

“Ülkemizin zor bir dönemden geçtiği bu günlerde Covid-19 gibi ciddi bir virüs salgını ile uğraşırken Devletimiz tüm birimleri ile can siperhane çalışmakta. Genel Başkanımız tarafından bir dönem Başbakanlık makamına getirilen Ahmet Davutoğlu bu sabah çıktığı Fox televizyon kanalında kendisinin İstifa ettiği dönem 2016 ya ait dönemin İstanbul il Başkanı Selim Temurci demişki “bütün il başkanları istifa etmeye hazır” beyanınız gerçeği yansıtmamaktadır. Mesnetsiz, iftiraya varan, zan altında bırakan, akıllara ziyan ifadeleriniz asla kabul edilemez.

Kaos ve algıları ile zirve yapmış Fox TV’nin halk tarafından mimlenmiş programlarına çıkarak AK Parti dönemlerini karalamaya çalışan Davutoğlu bir dönemki çalışma arkadaşlarına da hakaret ederek Düşük Profilli Bakan ithamında bulundu. Tüm vatandaşlarımız tarafından takdir ile karşılanan çalışmalara gölge düşürmeye çalıştı. Günlerdir uykusuzca mücadele eden Bakanlarımızı ve çalışmalarını hafife alarak itibarsızlaştırmaya çalışması içindeki hazımsızlığı tekrar görmemizi sağlamıştır.

Bu talihsiz nefret dili ile hırsına nasıl yenik düştüğünü bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Düşük Profilli Başbakan olarak tarihe geçmesinin hezeyanını yaşıyor.

2016 yılında da görevimin başında bir İl Başkanı olarak sizinle birlikte istifa etmeyi asla düşünmedim. Bugün halen onurla, gururla görevinin başında olan bir İl Başkanı olarak davamızın Tek Bir Lideri vardır o da Recep  Tayyip Erdoğan’dır.  

Doğrusu; AK Parti Zonguldak İl Başkanı olarak ne şahsım nede hiç bir teşkilat mensubumuz sizinle beraber istifa etmeyi düşünmedik! Bir an olsun dahi aklımızın ucundan bile geçirmedik! Aksine o gün olduğu gibi bugün de sonuna kadar Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Gelecek yalanla inşa edilmez” (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.