Şafak Gazetesi

ÖZGE- YUSUF DÜNYA EVİNE GİRDİ

ÖZGE- YUSUF DÜNYA EVİNE GİRDİ
27
14 Ağustos 2017 - 0:02

Adalet ve Kalkınma Partisi Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’ın danışmanı Aynur Akdemir ve İsmet Akdemir’in oğlu Yusuf Ziya Akdemir, Özge Çalışkan ile dünya evine girdi.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in de yeğeni olan Yusuf Ziya Akdemir’in düğünü Çaydeğirmeni’nde gerçekleştirilirken, düğüne AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Esnaf Odaları Birliği Başkanı Muharrem Coşkun,  Saltukova eski belediye başkanı Adil Düzlü, Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir, Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Çaycumalılar Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

Genç çiftin nikahını Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci kıyarken, evlilik cüzdanlarını çifte AK Parti Milletvekili Özcan Ulupınar verdi.

Düğüne katılanlar tarafından genç çifte çeşitli hediyeler takdim edilirken, Akdemir ve Çalışkan aileleri gelen misafirleri karşıladılar.

Şafak Gazetesi olarak Özge-Yusuf çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, Akdemir ve Çalışkan ailelerini kutluyoruz. (Şaban YILMAZ)

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.