Şafak Gazetesi

OTO GALERİCİLERİNDEN FİYAT TEPKİSİ!

Zonguldak Oto Galericileri Derneği kendi aralarında toplanarak gündemindeki kararları görüştü.

OTO GALERİCİLERİNDEN FİYAT TEPKİSİ!
405
10 Haziran 2019 - 17:39

Zonguldak Oto Galericileri Derneği kendi aralarında toplanarak gündemindeki kararları görüştü.

Yapılan toplantının ardından Oto Galericileri Derneği Başkanı Mustafa Özcan yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Milli Emlak Müdürlüğüne ait 1639 ada, 1 parsel 11.244.64 m2 arsa alanı olan Oto Galericileri işyeri adı altında ihaleye çıkıp ihale ilanı tarafımıza bildirilmeyen araziyi 20.400 TL ile 1 yıl kirayla esnafa işyeri yapma vaadiyle alan Zontim Şirketi yeri aldıktan sonra 100 m2 işyerine 500.00 TL hava parasıyla kiralık işyeri yapacağını söyleyince bu fahiş fiyat esnaf tarafından talep görmemiştir.

Bizler TOKİ veya belediyenin bu fahiş fiyata dur demesini beklerken imar tadilatı için yapmış oldukları talebi  öğrenmiş bulunmaktayız. Gerçek amaçlarını gördüğümüz Zontimin bu imar değişikliği talebini yerine getirecek belediye başkanı dahil meclis üyelerinde oy verenlerde bu vilayete ihanet etmiş olurlar. Bu imar değişikliğiyle yer ihaleye çıksa bile bu ihaleyi bu fiyata alır. Kılıf uydurdukları niyetleri açığa çıkmıştır. Bütün Zonguldak halkını haklı mücadelemizde yanımızda göreceğimizden eminiz” (Meryem DEMİR)

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.