Şafak Gazetesi

Önce sorun, sonra iftar

Önce sorun, sonra iftar
0 views
15 Mayıs 2019 - 18:36

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Ramazan’da yapılan programlar gereği, mahallelerde ilk başta sorunları dinliyor, ardından mahalleli ile iftar programına katılıyor.

Başkan alan beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte İnağzı Mahallesinde iftardan önce mahalle muhtarı Mustafa Hamzaçebi ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, ziyarette mahalle muhtarı ve mahallelilerin sorunlarını dinledi, sorunları yerinde tespit etti.

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan ardından ise İnağzı Merkez Camiinde vatandaşlar ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Alan yaptığı kısa açıklamada, “Ramazan akşamları tertiplenen programlar gereği mahallelerimizi ziyaret ediyoruz. Hem mahallenin sorunlarını yetkili ağızlardan dinliyor ve tespit ediyoruz. Hemde ardından vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya geliyoruz. Allah niyetlerimiz kabul eylesin. Misafirperverliklerinden dolayı mahalle sakinlerine şükranlarımı sunarım” dedi. (Haber Merkezi)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.