Şafak Gazetesi

NİSAN AYI VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI

NİSAN AYI VATANDAŞLA BULUŞMA TOPLANTISI YAPILDI
25
19 Nisan 2017 - 2:24

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun imzasıyla tüm il ve ilçelere gönderilen genelge gereğince, Kozlu Kaymakamı Ahmet Karakaya başkanlığında, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, ilçenin kurumlarının amirleri, ilçe il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katılımı ile Kozlu Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Toplantı salonunda vatandaş ile buluşma toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, ilçe kurum müdürleri, kurumlarının faaliyetlerinden bahsederek yürütülen iş ve işlemler hakkında bilgiler verdikten sonra, muhtarların ve vatandaşların eğitim, sağlık, trafik, yol, su gibi sorun ve görüşleri alınarak sorular cevaplandırıldı.

Kozlu İlçe Kaymakamı Ahmet Karakaya, vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir hayat sürmelerini sağlamak adına doğrudan temas kurmak suretiyle belli aralıklarla ilgili birimlerin koordinesinde muhtarlar toplantısı, halk toplantıları ve güvenlik toplantıları gerçekleştirileceğini belirtirken, “Bütün kamu kurumlarımız işleyişleri ile ilgili paylaşımlarını sizlerle yaptılar. Sizlerde sıkıntılarınızı dile getirdiniz. Bunların notları alındı. İlgili kurumlara yazılı ve sözlü olarak iletilerek imkanlar ölçüsünde en kısa sürede sonuçlandırılacağını kaydederken muhtarlara ve vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. (Şaban YILMAZ)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.