Şafak Gazetesi

MÜSİAD Çağlayan’ı ziyaret etti

MÜSİAD Çağlayan’ı ziyaret etti
23
22 Aralık 2017 - 20:19

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD Zonguldak Şube Başkan ve Yönetimi AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’ı ziyaret etti.

MÜSİAD Başkanı Salih Yılmaz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan’a hayırlı osun ziyaretinde bulunup, başarı dileklerini ilettiklerini söyledi.

Yılmaz yaptığı konuşmada; “Mustafa Çağlayan başkanımız Belediye Meclis üyeliği görevi sırasında gösterdiği başarı ve gayreti, birleştirici ve kucaklayıcı özelliğini, AK Parti Merkez İlçe Başkanı olarak ta sürdüreceğine inanıyorum. Gerek İlimizin, Gerekse ülkemizin zor dönemlerden geçtiği şu dönemlerde MÜSİAD olarak dik duruşumuzu ve desteğimizi, Ak Parti Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Çağlayan ve ekibine de vermeyi sürdüreceğiz” sözlerine yer verdi.

MÜSİAD Başkanı ve Yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Mustafa Çağlayan, “Başta MÜSİAD olmak üzere ilimizdeki sivil Toplum Örgütleri ile birlikte ilimize ve halkımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. İlimizin kalkınması, büyümesi ve sorunlarının çözüme kavuşması için birlik ve beraberliği dayanışmayı yeniden tesis edeceğiz. Bizler önce devlet ve millet anlayışı ile hareket edip bu günleri birlikte aşacağız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.